Marka

Danışmanlığı

Türkiye olarak sürekli olarak yakındığımız konu bir türlü ileri teknolojik ürünler üretemememizdir. Uzun yıllara dayanan teknoloji girişimleri yönetimleri tecrübelerimizden sonra kendimizden emin bir biçimde söyleyebiliriz ki Türk milletinin böyle bir sorunu yoktur. Temel sorunumuz dünya ile rekabet edecek ölçüde teknoloji geliştiremememiz değil, dünya ile rekabet edebilecek ölçüde satış gerçekleştiremememizdir.

Bu kapsamda marka danışmanlığı ismi verdiğimiz çalışma altında amacımız; benzer sektörlerde faaliyet gösteren teknoloji firmalarını bir araya getirerek uluslararası standartlarda ürün ortaya çıkartılmasından emin olmak ve tek bir marka çatısı altında bu ürünlerin bütün dünyaya pazarlanmasını temin etmektir.

Bu kapsamda önerilen marka danışmanlığı uygulamamız klasik halkla ilişkiler uygulamalarının çok ötesinde küresel markalar yaratmak amacındadır.

Bu amacı taşımayan sade halkla ilişkiler uygulamaları verdiğimiz marka danışmanlığı hizmetleri kapsamında değildir.

Yatırım kriterlerimize uymayan, bu nedenle yatırım alabilecek potansiyeli bulunmayan ancak ileri teknoloji ürünlerinin belirli ölçülerde üretim ve satışını gerçekleştirebilen teknoloji firmaları için marka danışmanlığı hizmetimiz tamamen ücretsizdr.