Girişim

Danışmanlığı

Girişim danışmanlığı teknoloji üretimi gerçekleştirme potansiyeli bulunan yeni nesil girişimcilere yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz uzun vadeli ancak stratejik olarak önem atfettiğimiz bir çalışmamızdır.

Girişim danışmanlığı kapsamında seçilecek olan girişimcilere, girişim fikri üretim süreçlerinden başlayarak seri üretim aşamalarına varıncaya kadar ihtiyaç duyacakları her türden danışmanlık hizmetini temin ediyoruz.

Girişimcilerden sadece geliştirdikleri girişim projeleri yatırımcılar tarafından destek görmesi durumunda yatırımcıların belirlediği limitler üzerinden danışmanlık ücreti alınmaktadır. Girişimlerin destek alınmadığı sürece bir ücret ödemesi söz konusu değildir.

Girişimci adaylarının saygın üniversitelerden mezun ve en azından 3.0/4.0 ortalama ile mezun olmaları beklenmektedir. Mühendislik eğitimi almış olmaları önemli bir tercih nedenidir. Bu şartlara uymayan adayların neden kendileri ile çalışmamız gerektiğine dair güçlü bir motivasyon mektubu hazırlamaları önerilmektedir.

Girişimci adayları başvurularını alia@alia.com.tr adresine gönderebilirler.